مشاوره تخصصی

در بازار تجهیزات پزشکی برند های مختلف و مدل های مختلف از یک وسیله ی مشخص وجود دارد که انتخاب هر یک از آنها بسته به شرایط و میزان استفاده ی هر پزشک یا مرکز درمانی می‌تواند در بازدهی و صرفه جویی در هزینه ها تاثیر بسزایی داشته باشد.
امروزه با توجه به افزایش قیمت تجهیزات دندانپزشکی و ورود برند های مختلف انتخاب مناسب ترین و به صرفه ترین تجهیزات بسیار سخت شده است
همچنین در بعضی از موارد به دلیل ورود غیر رسمی تجهیزات و یا تعدد شرکت‌های وارد کننده برای یک برند یا محصول خاص تفاوت‌های عمده‌ای در زمینه کیفیت خدمات پس از فروش ، سهولت و دسترسی به قطعات یدکی و انجام تعمیرات در کوتاه زمان و همچنین قیمت نهایی محصول وجود دارد که عدم اطلاع پزشکان و یا مسئولین خرید مراکز درمانی از موارد فوق می‌تواند باعث خرید های اشتباه و پر دردسر برای آنها بشود. شرکت تفتیس به عنوان مشاور می تواند گزینه های مناسب را به مشتریان خود پیشنهاد دهد و در صورت نیاز حتی برای خرید های اقساطی شرایط متفاوتی را فراهم آورد .
این مشاوره های تخصصی فقط به خرید تجهیزات محدود نخواهد شد و برای خرید قطعات یدکی موجود در سایت هم میتوانید از مشاوره های ما بهره مند شوید.

از دیگر خدمات دارای اهمیت که باید به ان توجه شود بحث طراحی مطب ها و مراکز درمانی است. جانمایی تجهیزات در یک مطب ، برق کشی مناسب ، لوله کشی های آب و فاصلاب ، مشخص کردن فضای مناسب برای قرارگیری یونیت ها ، تجهیزات و وسایل ، اتاق csr و … از جمله ی این موارد میباشد .